Opinie

Ostatnie opinie. Serwis e-korepetycje.net. Wystawiono opinii: 48 (na dzień 13 września 2021). Pisownia oryginalna

Obrazek2 - OpinieSzymon
13 września 2021

Gorąco polecam korepetycje z Panią Żaneta, pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, bardzo dobrze dobrane materiały. Co najważniejsze matura w pierwszym terminie 10% a dzięki korepetycjom zdana na 67%. Bardzo dziękuję I polecam każdemu maturzyście.

 

12 - OpinieMarta
10 września 2021

Jednym krótkim słowem , można powiedzieć, że jest Pani cudotwórczynią!
W ciągu miesiąca nauczyła Pani mojego syna więcej niż 4 lata w technikum.
Dzięki Pani zdał poprawę z języka polskiego na 60 procent, a jak na ścisły umysł to naprawdę cud. Gdyby było więcej takich nauczycieli to nauka byłaby tylko przyjemnością a nie obowiązkiem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 

13 - OpiniePrzemek
10 września 2021

Bardzo przyjazna atmosfera, miło się słucha co Pani ma do powiedzenia i przerabia to w sposób ciekawy co powoduje zainteresowanie do przedmiotu. POLECAM

 

aaa - OpinieAnia
10 lipca 2021

Do Pani Żanety trafiłam na początku klasy maturalnej z powodu obawy o egzamin maturalny oraz słaby poziom nauczania w szkole,zwłaszcza podczas lekcji online. Dzięki Pani Żanecie uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości,a ponadto odkryłam,że j.polski może być naprawdę ciekawy. Na lekcjach otrzymywałam ogrom materiałów oraz odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.Wiedza była przekazywana w sposób niezwykle interesujący i do dzisiaj pamiętam wszystkie ciekawostki.Finalnie,dzięki Pani Żanecie byłam spokojna o moją maturę i zdałam ją na 84%. Z całego serca polecam korepetycje z Panią Żanetą-pełnym pasji i wiedzy korepetytorem. Jest ona osobą na właściwym miejscu i pomoże każdemu w osiągnięciu celu w bardzo przystępny i zrozumiały sposób.Podsumowując,jeśli chodzi o korepetycje z języka polskiego,wybór jest tylko jeden-Pani Żaneta. Jeszcze raz dziękuję za każdą lekcję i poświęcony czas,pozdrawiam 🙂

 

aq - OpinieWojciech
5 lipca 2021

Pani Żaneta jest bardzo cierpliwą i doświadczoną nauczycielką. W czasie niewiarygodnie krótszym od wieloletniej nauki w szkole, była w stanie nauczyć mnie wszystkiego niezbędnego do zdania matury. Dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie przedostać się przez wszystkie bariery, które sprawiają, że uczeń ma trudności z nauką języka polskiego. Mojemu ścisłemu umysłowi brakowało logiki i sensu w tym co czytałem, lecz Pani Żaneta tę logikę mi pokazała i wszystko stało się prostsze.
Gdyby nie lekcje z Panią Żanetą, jestem pewny, że nigdy w życiu nie zdałbym matury.

 

Karolina
5 lipca 2021
asf - Opinie

Z całego serca polecam Panią Żanetę.
Na korepetycje we wrześniu przyszłam ze znikomą wiedzą z języka polskiego,nie znałam podstaw ani tez nie potrafiłam napisać rozprawki.
Dlatego podjęłam decyzje o korepetycjach w klasie maturalnej.Trafiłam na Panią Żanetę i uważam,że był to mój strzał w dziesiątkę.
Lekcje u Pani Żanety przebiegały w cudownej atmosferze i zawsze chciało się wracać.Pani Żaneta zawsze podnosiła na duchu i wspierała dobrym słowem co motywowało do dalszego działania.Dzięki korepetycją nauczyłam się więcej niż przez 3 lata liceum.
Pani Żaneta w prosty ale ciekawy sposób przekazywała całą potrzebną wiedzę i co najważniejsze zaszczepiła we mnie miłość do dziadów które na początku wzbudzały we mnie negatywne emocje.
Dzięki Pani Żanecie napisałam rozszerzenie z języka polskiego na 73%,jest to dowód na to,że Pani Żaneta jest najlepsza!!!
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że Pani Żaneta to najlepsza korepetytorka na którą trafiłam.Przed wszystkim jest to nauczycielka z pasją i powoływaniem do języka polskiego.Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i nie czuje się na siłach z języka polskiego wybór jest tylko jeden.

 

dd - OpinieKinga
5 lipca 2021

Cierpliwa, wymagająca i pomocna. Potrafi poprowadzić myślenie na dobre tory. Najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam. Zdałam maturę 🙂

 

dds - OpinieMarcin
17 września 2020

Po dziesięciu latach zdecydowałem się podejść do matury … więc czas całkowicie wymazał moją znikomą wiedzę o literaturze i języku polskim.

Pani Żaneta to nauczycielka z pasją, pomysłem i fantastycznymi umiejętnościami dydaktycznymi co = 67% 🙂

 

Oliwiaeaz - Opinie
8 września 2020

Miałam dramatyczną sytuacje z nauczycielem polskiego w liceum i zdecydowałam się na korepetycje w klasie maturalnej. Nie dość, że zostałam doskonale przygotowana do poziomu podstawowego i rozszerzonego to jeszcze był to naprawdę przyjemnie spędzony czas. Bardzo serdecznie polecam korepetycje u pani Żanety!

 

esa - OpinieDaria
17 sierpnia 2020

Pani Żaneta to zdecydowanie najlepszy nauczyciel z języka polskiego jakiegokolwiek miałam!
Na zajęciach w szkole zawsze się bardzo stresowałam i wielu rzeczy nie rozumiałam lub nie potrafiłam zapamiętać. Dzięki niej, otwarłam się i pomimo wcześniejszego stresu odważyłam się nawet podejść do napisania matury rozszerzonej!

 

fds - OpinieDaniel
11 sierpnia 2020

Jestem Daniel i do końca pierwszej klasy liceum byłem kompletnym tumanem z polskiego. Moja nauczycielka w szkole powiedziała, że będziemy starać się wypracować 30%. Wtedy postanowiłem działać. Miałem jednego korepetytora, ale to nie było to, dalej szło mi słabo. Wtedy natknąłem się na nauczyciela z powołania: właśnie p. Żanetę. Od początku już słyszałem wiele słów otuchy, ponieważ czytałem lektury i jakąś wiedzę posiadałem. Z lekcji na lekcje co raz więcej zacząłem rozumieć język polski. Wynosiłem 10-krotnie więcej informacji z 2 godzin korepetycji w okresie dwóch tygodni niż w szkole przez okres jednego miesiąca. Posiadłem taką wiedzę, że na spotkaniach wspólnych nie dawałem wręcz dojść pani Żanecie do głosu. To właśnie Ona mnie tego nauczyła. Wypracowała u mnie swobodne wypowiadanie się na wszystkie tematy no i nauczyła mnie pisać rozprawki z którymi miałem ogromny problem. Maturę zdałem na 46% i jestem z siebie dumny. Jeszcze w pierwszej klasie liceum modliłem się aby zdobyć wymagane 30%. Na studia wybieram się niestety nie związane z polskim i pewnie już go nie będę miał, ale zawsze miło będę wspominał lekcje z p. Żanetą. To właśnie jest nauczyciel z POWOŁANIA. Polecam bardzo dla osób, które myślą, że już naprawdę nie ma ratunku. Z taką nauczycielką zdasz każdy egzamin.
Pozdrawiam

 

ff - OpinieSandra
11 sierpnia 2020

Polecam wszystkim, którzy mają problem z polskim. Znakomite lekcje ze wspaniałą Panią Żanetą.

 

gfd - OpiniePaweł
21 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Nie udało mi się zdać ustnej matury z j. polskiego w maju, ale po korepetycjach u Pani Żanety poprawka została zdana na 87% bez problemu 🙂

 

gggd - OpinieJoanna
16 lipca 2019

Pani Żaneta to najlepsza polonistka na świecie! Niezwykle ciepła atmosfera podczas lekcji, okazane uczniowi zrozumienie i wsparcie, indywidualne podejście do ucznia, szacunek, dobre słowo, pełen profesjonalizm – to wszystko zadecydowało o zmianie mojego nastawienia do języka polskiego. Kiedyś istna katastrofa, teraz sama przyjemność 🙂 Będąc osobą introwertyczną, która raczej woli słuchać niż mówić, najbardziej obawiałam się matury ustnej. Jednak dzięki pomocy pani Żanety, która nauczyła mnie nie tylko poprawnego wypowiadania się, ale również odpowiedniej prezentacji wypowiedzi, do egzaminu mogłam podejść pewnie i bez stresu. Podczas lekcji zostałam również nauczona pisania rozprawek, które w miarę upływu czasu, nie sprawiały mi już żadnych trudności. Sukces nauczania pani Żanety potwierdzają również otrzymane przeze mnie wyniki na maturze, wynoszące 94% z egzaminu pisemnego i 100% z ustnego. Można by więc stwierdzić, a nawet i trzeba – Pani Żaneta dokonuje cudów! 😀

 

kkk - OpinieMarek
4 lipca 2019

Pani Żaneta do matury przygotowała mnie praktycznie od zera. W jeden rok szkolny przy czterech godzinach w miesiącu przerobiliśmy cały materiał niezbędny do matury. Mimo, iż język polski nigdy mnie nie interesował Pani Żaneta potrafiła przedstawić mi go w tej lepszej, ciekawszej wersji (nawet lektury zaczęły mieć sens). Maturę zdałem bez problemu, jednakże jakimś powalającym wynikiem pochwalić się nie mogę – zależało mi na pewnym zdaniu, skupiałem się na innych przedmiotach. Nie ważne, czy chcesz bardzo dobrze, czy po prostu chcesz zdać maturę Pani Żaneta z pewnością Ci w tym pomoże. Zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, takich korepetytorów to ze świecą szukać. Polecam.

 

Obrazek2 1 - OpinieJakub
9 maja 2019

Cały opis powyżej jest w 100% zgodny z osobą jaką jest Pani Żaneta 😉 Potrafi nauczyć nawet najtrudniejsze przypadki jakim byłem JA 😉
Zostalem przygotowany praktycznie od Zera,ponieważ moja wiedza była znikoma.
Jestem ogromnie wdzięczny i bardzo dziękuję za przygotowania 😉
Matura poszła lepiej niż sie spodziewałem.

 

smiley 5889752 - OpinieMichał
5 września 2017

Z Panią Żanetą przygotowywałem się do matury ustnej z języka polskiego rok temu. I o ile przed lekcjami bałem się czy przekroczę magiczny próg 30%, tak po korepetycjach mogę pochwalić się całym 100%! 😀 W krótkim czasie (późno zdecydowałem się na korki) zostałem przygotowany perfekcyjnie, lekcje prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, matura została „rozbita” na części pierwsze i krok po kroku Pani Żaneta wytłumaczyła mi jak zdać wszystko bez najmniejszego problemu 🙂 Zawsze będę pamiętał ulgę, którą odczułem, gdy przeczytałem wylosowany przez siebie temat na maturze, do którego od razu wiedziałem jak się zabrać i z uśmiechem na twarzy zdać przed komisją 😀

Także jeśli się ktoś waha lub nie czuje się na siłach przed maturą, bardzo mocno polecam Panią Żanetę i zapewniam, że każdy będzie zadowolony z efektów! 🙂

 

trrs - OpinieMartyna
15 lipca 2017

Bardzo polecam Panią Żanetę!
W ciągu bardzo krótkiego czasu zdołała mnie perfekcyjnie przygotować do matury. Zajęcia są bardzo ciekawe a przede wszystkim są powadzone w przyjaznej atmosferze. Uważam, że Pani Żaneta jak mało kto potrafi w tak interesujący sposób przekazać swoją wiedzę 😉 To właśnie dzięki niej zmotywowałam się do pracy i zadałam maturę z bardzo dobrym wynikiem!
Szczerze polecam 😉

 

www - OpinieZuzia
11 lipca 2017

Pani Żaneta to najlepsza korepetytorka jaka kiedykolwiek mialam. Przygotowywala mnie do matury i zdalam ja bez problemu, bez niej nie dalabym rady. Korepetycje zawsze byly bardzo ciekawe,Pani Żaneta bardzo ciekawie opowiada i przekazuja swoja wiedze w sposób niesamowity. Do dzis pamietam wszystkie spotkania i cała wiedze ktora Pani Zaneta mi przyswoiła. Pa poczatku nie wiedziałam nic z polskiego, na ostatnim spotkaniu czułam sie juz bardzo mądra 😀 mature zdalam bez problemu. Gorąco polecam i pozdrawiam ciepło Pania Żanete !!!

 

zz - OpinieAda
11 lipca 2017

Wiedza przekazywana zawsze w ciekawy sposób. Świetne przygotowanie do matury. Myślę, że nitk nie będzie zawiedziony wybierając Panią Żanete. Gorąco polecam!

 

Obrazek2 - OpiniePaweł
11 lipca 2017

Pani Żaneta to jedna z najlepszych korepetytorek jakie przyszło mi spotkać. Potrafi nie tylko nauczyć ale i podnieść na duchu po słabszych wynikach. W bardzo dużym stopniu przyczyniła się do zdania przeze mnie matury. Jest godna polecenia i śmiało można jej zaufać. Jest Pani najlepsza Pani Żaneto !!! Dziękuję raz jeszcze za wszystko 😀

 

12 - OpinieAdrian
7 lipca 2016

Najlepszy nauczyciel na świecie … 🙂 Gorąco Polecam kto chce zdać maturę . Dziękuję Pani Żaneto 🙂 !!!!

 

12 - Opinie

 

5 lipca 2016

Znakomite przygotowanie do matury w dobrych warunkach i mega przyjemnej atmosferze, że tak powiem.. z niczego do wyniku stuprocentowego! 🙂

 

13 - OpinieKasia
5 lipca 2016

Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dobrą i kompetentn korepetytorkę z języka polskiego. Zdałam maturę śpiewająco. Bardzo polecam….
Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna i komfotowa. Co więcej wiedza jest przekazywana w sposób bardzo jasny i przejrzysty, zrozumiały dla wszystkich. Bardzo serdecznie polecam !!!!!

 

aaa - OpinieEwelina
5 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji udzielanych przez panią Żanetę , lekcje były przeprowadzane w miłej i przyjaznej atmosferze. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do matury i to w krótkim czasie co miało pozytywny wpływ na wyniki z egzaminu maturalnego 🙂 POLECAM !

 

aq - OpinieSylwia
25 września 2014

Bardzo polecam panią Żanetę , jest bardzo miła i sympatyczna . Atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna syn bardzo adowolony. Naprawdę bardzo polecam 🙂

 

asf - OpinieAnia
30 maja 2014

Po latach zdecydowałam się podejść do matury i po wielu poszukiwaniach natrafiłam na Panią Żanetę. Musze tu zaznaczyć, że jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem z jakim miałam w życiu do czynienia. Pani Żaneta jest idealną nauczycielką. ma świetne podejście do ucznia, jest bardzo dobrze zorganizowana i stara się przekazać całą swoją ogromną wiedzę, a przy tym przesympatyczna. Praca w niesamowicie miłej atmosferze co sprzyja nauce.
Bez jakichkolwiek wahań mogę polecić zajęcia u Pani Żanety! Gwarantują dobre przygotowanie do matury. Będzie mi brakowała tych wtorkowych spotkań, a w zasadzie już mi brakuje 🙂

 

dd - OpinieBłażej
23 maja 2014

Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Żaneta w zrozumiały i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Każda osoba poszukująca rzetelnego nauczyciela powinna skorzystać z pomocy Pani Żanety.

 

eaz - OpinieJulia
23 maja 2014

Miałam wiele korepetytorów, ale pierwszy raz widziałam, żeby ktoś robił to z pasją. Pani Żaneta nie tyle co pomogła, ale we mnie totalnej imprezowiczce wzbudziła zainteresowanie podczas lekcji i z kiepskiej sytuacji powiem wręcz z ZAGROŻENIA wyprowadziła w ciągu naprawdę paru lekcji na na prawie 100% NA MATURZE!

 

esa - Opinie40-latek
22 lipca 2013

Nie będę wychwalał, bo fakty same się bronią. Powiem tylko tyle, jeżeli taka osoba w 3 miesiące jest w stanie przygotować 40-latka do zdania matury i to z 20-letnią przerwą w nauce, to tylko wielki szacunek dla tej osoby. Nic dodać, nic ująć. Polecam gorąco i jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA.

 

fds - OpinieMichał
24 maja 2013

Zajęcia były prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze. Zasub wiedzy przekazany mi przez korepetytora pozwolił mi zdać maturę ustną na 100%. Polecam serdecznie;-)

 

ff - Opiniegosiaw
14 maja 2013

najlepszy nauczyciel na świecie 🙂 gdybym wcześniej spotkała Panią Żanetę już dawno zdałabym maturę :). Wszystko co skomplikowane potrafi bardzo prosto wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy oraz z wyniku mojej matury. Także polecam w stu procentach!!!!!Dziękuję Pani Żaneto!!!!!!

 

gggd - OpinieEwa
23 lipca 2012

W ciągu 3 mięsięcy nauczyłam się więcej niż w ciągu 3 lat w liceum 🙂 Przyjacielska atmosfera, dodatkowe, profesjonalne materiały, innowacyjne metody, objaśnienie jak trafić w klucz oraz szczera chęć pomocy zrobiły swoje. Z 54% na 80% z pisemnej i 90% z ustnej 😉 Jeśli jeszcze się zastanawiasz to uwierz, nie znajdziesz tu nikogo lepszego 😉

 

kkk - OpinieMagda
28 maja 2012

Pani Żaneta to kompetentny pedagog !!! Brakowało mi takiego nauczyciela w liceum. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze! Pomaga zrozumieć i bardzo dobrze tłumaczy. Nauczyła mnie jak trafiać w klucz pisząc wypracowanie maturalne. Maturę ustną z j.polskiego zdałam na 80%. Bardzo gorąco polecam.

 

smiley 5889752 - OpinieSylwia
19 maja 2012

Jak najbardziej polecam zajęcia z Żanetą. Korepetycje z nią przebiegały w bardzo miłej atmosferze. W trakcie zajęć bardzo krótkim czasie zdobyłam wiedzę potrzebną mi do napisania matur. Jej podejście oraz zaangażowanie do ucznia jest imponujące i rzadko spotykane wśród nauczycieli. Ma wiele pomysłów na lekcje oraz stara się aby uczeń sam wysunął wnioski. Dzięki niej podeszłam do matury bez obaw, że jej nie zdam. Polecam !!!

 

ssa - OpinieAnia
7 maja 2012

Polecam zajęcia z całego serca!
Zrobiłyśmy w rekordowym czasie przygotowania do matury ustnej jak i pisemnej… Jestem szczęśliwa że trafiłam na taką wykładowczynię 😉
Super atmosfera i przede wszystkim co było dotąd nie zrozumiałe dla mnie szybko moja wiedza się poszerzyła!
Pozdrawiam!!

 

trrs - OpinieBartek
1 maja 2012

no po prostu… żałuję że wcześniej nie byłem 🙂 naprawdę super, dużo się nauczyłem i jestem już pewny za swoją maturę po dwóch godzinach nauki z Żanetą.
Uprzejma i miła atmosfera. Polecam 🙂

 

www - OpinieKrystian
2 lutego 2012

Wystarczyła godzina, żebym zrozumiał schemat matury pisemnej. Jestem pełen podziwu! W tak krótkim czasie zrobiłem tak dużo postęp. Naprawdę warto. Polecam 🙂

 

zz - OpinieAgnieszka
30 czerwca 2011

Gorąco polecam! W tym roku pisałam maturę. Żaneta przygotowywała mnie do pisemnego polskiego! Wynik 70% ! Ona mobilizuje do pracy, jest sympatyczna i lekcje z nią to sama przyjemność! Potrafi przede wszytskim dobrze wytłumaczyć to co jest niejasne.

 

aaa - OpinieP.K.
26 maja 2011

Wg przysłowia chińskiego „uczenie się jest podobne do wiosłowania pod prąd…”. Żaneta pomogła mi wiosłować i zmobilizowała mnie do pracy czego efektem jest mój bardzo dobry wynik z ustnego polskiego 😉 Jest osobą sympatyczną, która potrafi zaskoczyć pomysłami. Polecam bardzo serdecznie!

 

aaa - OpiniePaulina
23 maja 2011

Polecam goraco Zanete. Przygotowala mnie swietnie do matury z jezyka polskiego zarowno ustnej jak i pisemnej. Wszystko co skomplikowane potrafi bardzo prosto wytlumaczyc. Polecam !

 

dd - OpinieK.B
19 maja 2011

Polecam bardzo gorąco Żanetę. Jest miłą i bardzo sympatyczną osobą 😉 Ma masę pomysłów, które są wspaniałym urozmaiceniem pracy. Żaneta przygotowywała mnie do egzaminu ustnego z j. polskiego i wynik jaki uzyskałam bardzo mnie satysfakcjonuje 🙂

 

esa - OpinieA.K.
7 listopada 2010

Pani Żaneta przygotowywała moją córkę do sprawdzianu po szóstej klasie. Zgłosiłam się do niej kiedy moja córeczka przyniosła wyniki z próbnego sprawdzianu – miała tylko 26% ! Kasia chodziła do pani Żanety raz w tygodniu na dwie godziny. Kiedy przyszły wyniki z tego oficjalnego egzaminu byłam w szoku. Kasia miała 81%. Napisała najlepiej w klasie! POLECAM GORĄCO tę panią, takich nauczycieli powinno być więcej!!!

 

gfd - OpinieEwa
31 maja 2010

Żaneta jest niesamowicie sympatyczną osobą, a co najważniejsze zna się na rzeczy. Wspaniale pomogła napisać mi prezentację maturalną. Doradziła co powinno się w niej znajdować oraz poprawiła ewentualne błędy. Przekazywała mi bardzo dużo informacji. Robiła to w taki sposób, że chciałam dowiedzieć się jeszcze więcej 🙂 Dzięki niej zdałam maturę ustną z j.polskiego na 100% 😀 Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i z tego, że udało mi się znaleźć tak przyjazną i mającą wiele pomysłów osobę do pomocy . Polecam! 🙂

 

ssa - OpinieKinga
25 maja 2010

Przede wszystkim osoba rzetelna, znająca się na rzeczy, wie co mowi ,a co najwazniejsze jest bardzo sympatyczna i majaca duzo dobrych pomyslow. Jestem bardzzo zadowolona z naszej wspolpracy oraz z wyniku mojej matury. Takze polecam w stu procentach nie bedziecie żałować ;)))))))))

 

ff - OpinieWeronika Maria S.
22 maja 2010

To teraz ja coś napisze od Siebie . Ta Pani,Pani Żaneta to osoba rzetelna,konsekwentna wywiera na człowieku pozytywne myślenie.Mało ! .. ma coś z nauczyciele Zadaje zadanie domowe :D! Bardzo mi pomogła w napisaniu pracy POMOGŁA NIE NAPISAŁA,to różnica.Maturę dobrze zdałam bo temat był świetnie omówiony i opracowany.Cóż mogę powiedzieć na koniec,polecam Żanetę wszystkim którzy mają problem z pracą maturalną czy z materiałem bieżącym. Na pewno z uśmiechem oraz własnym sposobem patrzenia na „świat przez loki” pomoże Wam D . Dziękuje

Weronika Maria S.

 

fds - OpinieTomek
22 maja 2010

Najlepsza korepetytorka na świecie!! Oby więcej takich nauczycieli!! Dzięki Niej zdałem maturę ustną z j.polskiego na 95% ! Polecam każdemu nie zawiedziecie się!!!!!!:):)

 

ssa - OpinieTeresa
22 maja 2010

Pani Żaneta przygotowywała mnie do matury ustnej z języka polskiego i jestem bardzo zadowolona! Miałam 85% a z polskiego miałam zawsze dwóje! Żaneta jest miła, uśmiechnięta i tylko dzięki niej zdałam!!! Polecam!